Oto jak amatorzy i wyłudzacze naprawiają na Podhalu komputery! Nie… 2


Oto jak amatorzy i wyłudzacze naprawiają na Podhalu komputery! Nie uwierzę, że to przeoczenie, ale mogę się mylić. Może do tego Pana też dotarł „Mocarz” lub za dużo chlapnął przy biurku. To już nie pierwszy taki przypadek! Jeden serwis w Nowym Targu powtarza się z takimi trikami. Teraz do niego dołączył Pan K. z Waksmunda… Ojjj!
PAMIĘTAJ!!! Jeżeli po jakichkolwiek czynnościach serwisowych w Twoim laptopie nie działa WiFi, kamera, głośniki, mikrofon, czy cokolwiek innego domagaj się usunięcia usterki bezpłatnie i śmiało oskarżaj o to człowieczka, który maczał w nim palce! Nie daj się wrobić, nie słuchaj tłumaczenia, że coś musiało już być uszkodzone lub uszkodziło się na skutek czynności serwisowych i musisz dopłacić/ponieść dodatkowy koszt. Takie praktyki są coraz częstsze! Walczmy z tym! Udostępnijcie to proszę, może uda nam się wykończyć domorosłych amatorów, którzy żerują na nieświadomych konsumentach.

Oto jak amatorzy i wyłudzacze naprawiają na Podhalu komputery! Nie uwierzę, że to przeoczenie, ale mogę się mylić. Może do tego Pana też dotarł

Dodaj komentarz

2 komentarzy do “Oto jak amatorzy i wyłudzacze naprawiają na Podhalu komputery! Nie…